• Keresek beugrós és kisegítői állást Lakitelken.. Hívjon bizalommal :06 70/3283309 Kérésre fényképes ...

katolikus

Hír beküldése

Ha van egy friss, vagy érdekes híre, információja, küldje el nekünk ide kattintva!

16:0 arányú győzelmet arattak az LTE U-16-os serdülő fiataljai + kép

2018-09-30-01Szeptember 29-én délelőtt játszották a 2018/2019-es idény U-16 bajnokság északi csoportjának harmadik fordulóját Lakiteleken. A sportpályán tartott mérkőzésen a Lakiteleki Torna Egylet serdülő csapata a Szabadszállási SE serdülőivel játszott, és elég látványos, nagyarányú gólkülönbséggel nyertek a lakiteleki fiatalok. A legtöbb gólt Anka Benedek szerezte.

A lakitelekiek Marsa József, Faragó Martin, Dobecz Richárd, Magyar Dániel, Sáfár Máté, Csikós Zoltán, Magyar Péter, Anka Benedek, Kotvics Dominik, Kakó Lukács, Varga Dániel kezdő csapattal álltak fel – olvasható a Magyar Labdarúgó Szövetség oldalán.

A kezdőrúgás után szinte azonnal, már az 1. percben megszületett az első lakiteleki gól Magyar Péter révén. Őt követte a 7. percben Magyar Dániel, a 9. és 16. percben Csikós Zoltán, a 17. percben ismét Magyar Péter, majd a 19. percben Anka Benedek.

A határozott lakiteleki kezdésre a 20. percben cserével reagált a szabadszállási csapat. Ennek ellenére tovább folytatódott Sáfár Sándor edző lakiteleki fiataljainak tündöklése: a 24. percben gólt lőtt Varga Dániel, a 26. és 29. percben harmadik és negyedik gólját vágta be Magyar Péter. A 35., 40. és 44. percben Anka Benedek rúgott egy hármast, így a félidőre 12:0 arányú lakiteleki vezetéssel mentek a csapatok.

A második félidő újabb szabadszállási cserével kezdődött, majd később lakiteleki cserék következtek: az 51. percben Kotvics Benedek helyére Ivicz Gábor érkezett, az 55. percben Kakó Lukács helyére Kiss Gergely, a 67. percben Faragó Martin helyére pedig Kiss András János.

A fordulást követő első gólra a 73. percig kellett várni, ekkor ismét Anka Benedek talált a kapuba. A 77. percben Sáfár Máté szerezte a csapat 14. gólját. A 78. percben utolsó cseréjüket is végrehajtották a lakitelekiek, Marsa József helyére Faragó József érkezett. A mérkőzés utolsó perceiben még két gól született: a 84. percben Csikós Zoltán, a 87. percben pedig Varga Dániel lőtt gólt, ezzel beállítva a 16:0 arányú lakiteleki győzelmet.

A mérkőzés legtöbb – öt – gólját Anka Benedek szerezte (19’ 35’ 40’ 44’ 73’). Négy góllal járult hozzá a győzelemhez Magyar Péter (1’ 17’ 26’ 29’), háromgólos volt Csikós Zoltán (9’ 16’ 84’). Varga Dániel kétszer (24’ 87’), Magyar Dániel és Sáfár Máté pedig egyszer-egyszer (7’ ill. 77’) talált a kapuba.

A látványos lakiteleki győzelem után, három fordulót követően a Lakiteleki Torna Egylet serdülő csapata 6 ponttal negyedik helyen áll a tízcsapatos megyei U-16 bajnokság északi csoportjában.

A fiatalok következő mérkőzése 2018. október 6-án, szombaton 10 órakor idegenben lesz, a Kerekegyházi SE U-16-os csapata ellen.